SZKOLENIA ONLINE

ALL ABOUT BROWS by Klaudia Kita Academy

Jeśli pragniesz pogłębić swoją wiedzę dotyczącą stylizacji brwi zapraszam do skorzystania z bogatej oferty szkoleń online jakie stworzyłam z myślą o Tobie.

SZKOLENIA ONLINE DLA CIEBIE

DIY BROWS!

KURS ONLINE DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ SAMODZIELNIE WYKONAĆ PIĘKNE BRWI W DOMU.

Ze kursu online “DIY BROWS!” dowiesz się jak stylizować i pielęgnować swoje brwi w domu, tak, aby zawsze miały perfekcyjny kształt i kolor. Może ułatwi Ci to codzienny makijaż, a może zaszczepi w Tobie miłość do stylizacji brwi?

cena: 129zł


MAKIJAŻ PERMANENTNY BEZ TAJEMNIC

EBOOK DLA OSÓB CHCĄCYCH WIEDZIEĆ WIĘCEJ NA TEMAT ZABIEGÓW MAKIJAŻU PERMANENTNEGO.

Pomimo wciąż rosnącej popularności zabiegów pigmentacji, wokół makijażu permanentnego pojawiło się wiele mitów. Chce pomóc Ci w odpowiedzi na pytanie: Czym jest makijaż permanentny? Czy to zabieg dla mnie?

cena: 59zł


SZKOLENIA ONLINE DLA PROFESJONALISTÓW

MAKIJAŻ PERMANENTNY

BASIC PERMANENT MAKEUP  to kurs online, który przygotuje Cię do Twojego pierwszego szkolenia BASIC z zakresu makijażu permanentnego.

Z kursu mogą również skorzystać osoby już pigmentujące, które chcą uzupełnić wiedzę teoretyczną lub maja problem z rysunkiem wstępnym. Po odbyciu kursu możesz następnie wybrać kurs stacjonarny BASIC BROWS lub BASIC LIPS.

cena: 500zł

STYLIZACJA BRWI

Aktualnie dostępne są cztery kursy online dotyczące stylizacji brwi, które razem składają się na szkolenie “ALL ABOUT BROWS by Klaudia Kita Academy”.

Dla osób, które zdecydują się wykupić wszystkie 4 moduły i odbyć pełne szkolenie online “ALL ABOUT BROWS by Klaudia Kita Academy” mamy wyjątkową ofertę:

  1. Kod ALLBROWS10 upoważniający do zakupu wszystkich 4 modułów, które razem tworzą szkolenia online “ALL ABOUT BROWS by Klaudia Kita Academy” z 10% zniżką
  2. Materiały szkoleniowe dostępne będą przez okres 90 dni od dokonania zakupu.
  3. Certyfikat odbycia szkolenia online “ALL ABOUT BROWS by Klaudia Kita” zostanie wysłany na nasz koszt pocztą na wskazany adres na terenie Polski. Aby uzyskać certyfikat po ukończeniu szkolenia prosimy o kontakt mailowy klaudiakita.kk@gmail.com I podanie adresu email przypisanego do Twojego panelu użytkownika oraz adresu wysyłki.

POWDER BROWS
stylizacja brwi henną pudrową


moduł 2 szkolenia online
ALL ABOUT BROWS
Klaudia Kita Academy Kraków

cena: 400zł


NATURAL BROWS
stylizacja brwi farbą


moduł 3 szkolenia online
ALL ABOUT BROWS
Klaudia Kita Academy Kraków

cena: 400zł

NATURAL-BROWS-Stylizacja-brwi-farba-Klaudia-Kita-Academy-szkolenie-online

BUSHY BROWS
laminacja brwi

moduł 4 szkolenia online
ALL ABOUT BROWS
Klaudia Kita Academy Kraków

cena: 400zł

BUSHY-BROWS-Laminacja-brwi-Klaudia-Kita-Academy-szkolenie-online