MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny to doskonała alternatywa dla osób, które pragną zadbać o swoją urodę i komfort.

Korzystając z zabiegów pigmentacji jakie przeprowadzam masz pewność, że twoje brwi i usta będą wyglądać perfekcyjnie przez długi czas.

Aby przystąpić do zabiegu, należy zapoznać się z przeciwwskazaniami. Jeśli miałaś wykonywany makijaż permanentny wcześniej należy o tym poinformować podczas zapisu.

Dowiedz się więcej na temat zabiegów pigmentacji jakie wykonuję oraz zapoznaj się z indywidualnymi zasadami i regulaminami jakie ich dotyczą.

Zapis na zabieg odbywa się poprzez rezerwację terminu, wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 250zł do 3 dni roboczych (35 1050 1562 1000 0097 0074 5269, w tytule proszę o wpisanie daty zabiegu oraz imienia i nazwiska).

Klaudia-Kita-Academy-Perfect-Lips-szkolenie-stacjonarne-makijaz-permanentny-ust-krakow

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem zabiegów oraz dostępnymi terminami.

Chcesz wiedzieć więcej na temat zabiegu makijażu permanentnego?

Mój e-book “MAKIJAŻ PERMANENTY BEZ TAJEMNIC. Czy pigmentacja to zabieg dla mnie?” napisałam specjalnie dla moich klientek, które chcą wiedzieć absolutnie wszystko o pigmentacji brwi oraz ust.

W ebooku znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz obawy dotyczące makijażu permanentnego. Lektura pozwoli Ci dowiedzieć się więcej na temat zabiegu pigmentacji.

Ponad 60 stron praktycznych wskazówek zebranych specjalnie dla Ciebie w jednym miejscu!

Bonus

Każda z osób, która już zakupiła e-book “MAKIJAŻ PERMANENTNY BEZ TAJEMNIC. Czy pigmentacja to zabieg dla mnie?”, a chciałaby skorzystać z zabiegów pigmentacji brwi oraz ust w moim gabinecie otrzyma rabat w wysokości ceny tego e-booka na wybrany zabieg makijażu permanentnego.

Aby przystąpić do zabiegu, należy zapoznać się z przeciwwskazaniami. Jeśli miałaś wykonywany makijaż permanentny wcześniej należy o tym poinformować podczas zapisu.