MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Makijaż permanentny brwi wykonywany jest metodą pudrową lub ombre. Zabieg polega na wprowadzeniu pigmentu płytko w skórę właściwa. Mikropigmentacja wykonywana jest profesjonalnymi narzędziami z zachowaniem najwyższej higieny.

Trwałość makijażu jest zależy od typu skóry i innych czynników zewnętrznych i wewnętrznych organizmu.

Makijaż permanentny może zatuszować niedoskonałości (niepełny łuk brwiowy, cienkie brwi) lub podkreślić naturalne piękno brwi.

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem zabiegów oraz dostępnymi terminami.

Chcesz wiedzieć więcej na temat zabiegu makijażu permanentnego?

Mój e-book “MAKIJAŻ PERMANENTY BEZ TAJEMNIC. Czy pigmentacja to zabieg dla mnie?” napisałam specjalnie dla moich klientek, które chcą wiedzieć absolutnie wszystko o pigmentacji brwi oraz ust.

W ebooku znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz obawy dotyczące makijażu permanentnego. Lektura pozwoli Ci dowiedzieć się więcej na temat zabiegu pigmentacji.

Ponad 60 stron praktycznych wskazówek zebranych specjalnie dla Ciebie w jednym miejscu!

Bonus

Każda z osób, która już zakupiła e-book “MAKIJAŻ PERMANENTNY BEZ TAJEMNIC. Czy pigmentacja to zabieg dla mnie?”, a chciałaby skorzystać z zabiegów pigmentacji brwi oraz ust w moim gabinecie otrzyma rabat w wysokości ceny tego e-booka na wybrany zabieg makijażu permanentnego.

Aby przystąpić do zabiegu, należy zapoznać się z przeciwwskazaniami. Jeśli miałaś wykonywany makijaż permanentny wcześniej należy o tym poinformować podczas zapisu.

Makijaż permanentny brwi – przeciwskazania bezwzględne

 • Ciąża
 • Laktacja
 • Nowotwór
 • Chemioterapia
 • Leki sterydowe
 • Odżywki na porost brwi
 • Infekcje wirusowe i grzybicze
 • Reakcje alergiczne na barwniki
 • Epilepsja
 • Zażywanie retinoidów
 • Stany podgorączkowe

Makijaż permanentny brwi – przeciwwskazania względne

 • Cukrzyca
 • Choroby tarczycy
 • Botoks (należy odczekać 4 tygodnie)
 • Łuszczyca
 • Zaburzenia psychiczne
 • Choroby serca

PRZED ZABIEGIEM

 1. Na tydzień przed zabiegiem nie korzystać z woskowania, epilacji, depilacji, henny, a na okres miesiąca z zabiegów laserowych.
 2. Nie należy zażywać leków i substancji rozrzedzających krew w dniu zabiegu (aspiryna, ibuprofen, benadryl, alkohol, kofeina).

PO ZABIEGU

 1. Brwi bezpośrednio po zabiegu mogą być opuchnięte i zaczerwienione oraz sporo ciemniejsze niż efekt końcowy.
 2. Przez pierwszych kilka dni zaleca się pielęgnację „na sucho”, można przemywać okolicę brwi zwilżonym wodą wacikiem. Jeśli dyskomfort, uczucie ściągnięcia w okolicy brwi jest duże od 5 dnia od wykonanej pigmentacji można raz na dobę smarować brwi poleconym przez linergistkę preparatem.
 3. Gojenie trwa około 10-14 dni. Odpadające nieregularnie strupki to normalny proces gojenia, nie należy ich odrywać.
 4. Nie wolno malować brwi podczas gojenia.
 5. Pigment po wyłuszczeniu może być jaśniejszy niż zamierzony, stabilizacja do koloru właściwego to około 4-6 tygodni.
 6. Podczas gojenia niewskazana jest sauna, basen, opalanie skóry, alkohol, nadmierny wysiłek fizyczny.
 7. Po 6-8 tygodniach może zostać wykonany zabieg dopigmentowania tzw. korekta.

REGULAMIN

 1. Zgoda na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu.
 2. Zapis na zabieg odbywa się poprzez rezerwację terminu, wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 250zł do 3 dni roboczych (35 1050 1562 1000 0097 0074 5269, w tytule proszę o wpisanie daty zabiegu oraz imienia i nazwiska).
 3. Klient ma prawo odwołać zabieg maksymalnie do 7 dni przed zaplanowanym terminem lub zmienić datę zabiegu, jednakże zadatek w takiej sytuacji przepada. Nieodwołanie terminu i niestawienie się skutkuje brakiem możliwości umówienia się na jakikolwiek zabieg w przyszłości.
 4. Każda klientka, która miała kiedykolwiek wykonany zabieg makijażu permanentnego, jest obowiązana o zgłoszeniu tego faktu wcześniej, ponieważ nie zawsze możliwe jest wykonanie nowego zabiegu bez usunięcia starego.
 5. Zabieg dopigmentowania wliczony jest w cenę zabiegu, należy wykonać go 5-8 tygodni od pierwszej pigmentacji. Jeśli klient nie zjawi się na dopigmentowaniu w umówionym terminie – uważam całość zabiegu za skończoną. Klient ma prawo do jednorazowej zmiany terminu korekty po wcześniejszym zgłoszeniu takiej chęci oraz po uzgodnieniu go ze mną. Każda kolejna zmiana z przyczyn niezależnych oraz niestawienia się na wyznaczony termin korekty wiąże się z dopłatą 200zł.
 6. Każda dodatkowa korekta to koszt 200zł.
 7. Efekt ostateczny oceniamy 6 tygodni po ostatnim zabiegu dopigmentowania.
 8. Podczas zabiegu ustalany jest kształt oraz kolor. Jeśli estetyka moja i klientki znacznie się różni – mam prawo odmówić wykonania zabiegu. Proszę o zapoznanie się z moim portfolio.
 9. Nie pigmentuję osób niepełnoletnich oraz nie wykonuję pigmentacji na odpowiedzialność klienta.
 10. Wejście do gabinetu jest tylko pojedynczo, proszę o przychodzenie bez osób towarzyszących.

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem zabiegów oraz dostępnymi terminami.