MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Makijaż permanentny ust to przede wszystkim perfekcyjny kontur ust. Poprzez pigmentację można wyrównać asymetrię ust, delikatnie powiększyć lub pomniejszyć usta oraz podkreślić ich kształt.

Często po przebytych opryszczkach kontur zanika, rozmywa się i zmienia kształt ust. W niektórych przypadkach naturalna czerwień wargowa jest mało wyraźna – możemy zdecydować o nadaniu im kształtu i koloru.

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem zabiegów oraz dostępnymi terminami.

Chcesz wiedzieć więcej na temat zabiegu makijażu permanentnego?

Mój e-book “MAKIJAŻ PERMANENTY BEZ TAJEMNIC. Czy pigmentacja to zabieg dla mnie?” napisałam specjalnie dla moich klientek, które chcą wiedzieć absolutnie wszystko o pigmentacji brwi oraz ust.

W ebooku znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz obawy dotyczące makijażu permanentnego. Lektura pozwoli Ci dowiedzieć się więcej na temat zabiegu pigmentacji.

Ponad 60 stron praktycznych wskazówek zebranych specjalnie dla Ciebie w jednym miejscu!

Bonus

Każda z osób, która już zakupiła e-book “MAKIJAŻ PERMANENTNY BEZ TAJEMNIC. Czy pigmentacja to zabieg dla mnie?”, a chciałaby skorzystać z zabiegów pigmentacji brwi oraz ust w moim gabinecie otrzyma rabat w wysokości ceny tego e-booka na wybrany zabieg makijażu permanentnego.

Aby przystąpić do zabiegu, należy zapoznać się z przeciwwskazaniami. Jeśli miałaś wykonywany makijaż permanentny wcześniej należy o tym poinformować podczas zapisu.

Makijaż permanentny ust – przeciwskazania bezwzględne

 • Ciąża
 • Laktacja
 • Nowotwór
 • Chemioterapia
 • Leki sterydowe
 • Infekcje wirusowe i grzybicze
 • Reakcje alergiczne na barwniki
 • Epilepsja
 • Zażywanie retinoidów
 • Stany podgorączkowe

Makijaż permanentny ust – przeciwwskazania względne

 • Cukrzyca
 • Choroby tarczycy
 • Łuszczyca
 • Zaburzenia psychiczne
 • Choroby serca

PRZED ZABIEGIEM

 1. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie ust. Ułatwi to wykonanie rysunku wstępnego oraz proces pigmentacji.
 2. Nie należy zażywać leków i substancji rozrzedzających krew w dniu zabiegu (aspiryna, ibuprofen, benadryl, alkohol, kofeina).

PO ZABIEGU

 1. Usta po zabiegu mogą być opuchnięte, obolałe.
 2. Kolor bezpośrednio po pigmentacji jest znacznie ciemniejszy niż efekt końcowy.
 3. Po wyłuszczeniu zostaje około 50% pigmentu.
 4. Czas gojenia to około 7 dni, należny w tym czasie nawilżać usta zaleconym przez linergistkę preparatem.

REGULAMIN

 1. Zgoda na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu.
 2. Zapis na zabieg odbywa się poprzez rezerwację terminu, wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 250zł do 3 dni roboczych (35 1050 1562 1000 0097 0074 5269, w tytule proszę o wpisanie daty zabiegu oraz imienia i nazwiska).
 3. Klient ma prawo odwołać zabieg maksymalnie do 7 dni przed zaplanowanym terminem lub zmienić datę zabiegu, jednakże zadatek w takiej sytuacji przepada. Nieodwołanie terminu i niestawienie się skutkuje brakiem możliwości umówienia się na jakikolwiek zabieg w przyszłości.
 4. Każda klientka, która miała kiedykolwiek wykonany zabieg makijażu permanentnego, jest obowiązana o zgłoszeniu tego faktu wcześniej, ponieważ nie zawsze możliwe jest wykonanie nowego zabiegu bez usunięcia starego.
 5. Zabieg dopigmentowania wliczony jest w cenę zabiegu, należy wykonać go 5-8 tygodni od pierwszej pigmentacji. Jeśli klient nie zjawi się na dopigmentowaniu w umówionym terminie – uważam całość zabiegu za skończoną. Klient ma prawo do jednorazowej zmiany terminu korekty po wcześniejszym zgłoszeniu takiej chęci oraz po uzgodnieniu go ze mną. Każda kolejna zmiana z przyczyn niezależnych oraz niestawienia się na wyznaczony termin korekty wiąże się z dopłatą 200zł.
 6. Każda dodatkowa korekta to koszt 200 zł.
 7. Efekt ostateczny oceniamy 6 tygodni po ostatnim zabiegu dopigmentowania.
 8. Podczas zabiegu ustalany jest kształt oraz kolor. Jeśli estetyka moja i klientki znacznie się różni – mam prawo odmówić wykonania zabiegu. Proszę o zapoznanie się z moim portfolio.
 9. Nie pigmentuję osób niepełnoletnich oraz nie wykonuję pigmentacji na odpowiedzialność klienta.
 10. Wejście do gabinetu jest tylko pojedynczo, proszę o przychodzenie bez osób towarzyszących.

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem zabiegów oraz dostępnymi terminami.